PrevNext

Ebru Şallı İle 2 Haftada Süper Popo Workout- DVD


 
 
 
   
 
 
    Mucize dvd Ebru Şallı ile 21 günde yağlarınızdan kurtulun dvd si çıktı!!
 
Mucize dvd ebru salli ile 21 gunde yaglarinizdan kurtulun dvd si çıktı!!


Bu dvd nin özelliği vücudun genel olarak yağ oranını düşürerek ödemin atılmasını sağlıyor ve hızlı sıkılaştırma sağlayarak kas oranını arttırıp kısa surede vücudu şekillendiriyor. Yaza girmeden 21 günde bu kuru uygulayarak cardiopilates egzerszileriyle bambaşka bir bedene sahip olabilirsiniz!Mucize dvd den yani 21 günlük Yağ yakma dvd sinden nasıl yararlanacaksınız?

21 gün boyunca her gün kesinti vermeden günde sadece 45 dakikanızı ayırarak bu mucize dvd den yararlanmanız mümkün.. Daha önce hiç pilates deneyimi olmayanlar için oldukça yorucu olabilir, dolayısıyla yeni başlayanlar ilk etapta 7 yada 10 seans ilk Pilates dvd im ile pilates yapın bedeninizi ruhunuzu pilatesle tanıştırın alıştırın ve sonrasında 21 günlük yağ yakıcı cardiopilates kürüne kesinlikle girebilirsiniz.


Mucize dvd nin etkileri nasıl başlıyor?

İlk 3 gün bedende yorgunluk hatta hafif tutulmalar olabiliyor fakat 4.gunden sonra bedeninizin size başka bir kapı açtığını göreceksiniz. Sizden daha fazlasını istediğini güçlendirdiğini hissedeceksiniz. 7.günden sonra gözle görülür fark edilir yağ oranında azalma dolayısıyla daralma ve sıkılaşma hissedeceksiniz özellikle karın kalça bacaklar ve kollarda sıkılaşmayı ve incelmeyi hissetmeye başlayacaksınız. 15. günden sonra hızla sonuca vardığınızı hem hissediyor hemde görüyor olacaksınız. Ödem ve şişkinliğinizden eser kalmayacak.

Hemen karar verin simdi yarın geç olabilir. 21 günlük küre girin. Bedeninizdeki ve ruhunuzdaki farklılıkları benimle paylaşın.


Sorularınızı bekliyorum.

Sevgiyle Pilatesle Kalın.


Ebru Şallı Tan
   


Creativemedya.com