PrevNext

Ebru Şallı İle 2 Haftada Süper Popo Workout- DVD


 
 
 
   
 
 
    EBRU ŞALLI by THALIA
 
Pilates ve sağlıklı yaşamın sembolü Ebru Şallı, bu kez kadınları doğal kozmetik ürünlerle buluşturuyor.
Etkin içerikli , bölgesel odaklanma sağlayan ,bilimin kabul ettiği doğal destekleri de gözardı etmeden kapsamlı bir kombinasyon yaratıyor;  Eşsiz Niozom Teknolojisi ve 3D Etkisi

Doğal  Özler , Düzenli Kullanım , Derinlemesine Etki ‘nin baş harfleri 3D etkisinin kurallarını oluşturuyor.

Kozmetik sektörünün doğal bitki özleri kullanması ile öne çıkan markası THALIA NATURAL BEAUTY ile ortaklaşa piyasaya sunduğu EBRU ŞALLI by THALIA serisi altında, tamamen doğal bitki özlerinden oluşan  2 ürün bulunmaktadır;

EBRU ŞALLI by THALIA  Karın Bölgesi İnceltici Jel ; karın ve kalça bölgesi için özel geliştirilmiş formülü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak elastikiyet kazanmasına ,içeriğindeki Kafein ve Ginseng özü sayesinde kullanım sırasında özel masaj başlıklı tasarımı ile dolaşımı uyararak vücut hatlarınızı belirginleştirmeye yardımcı olacak. İçeriğindeki nar ve soya özleriyle istenmeyen fazlalıkların yeniden oluşumunu engelleyerek sporla birlikte cildinizi sıkılaştıracak.

EBRU ŞALLI by THALIA  Selülite Karşı Kol ve Bacak Losyonu ; içeriğindeki bitkisel etken maddeler sayesinde portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacakların daha pürüzsüz olmasına ve yeniden şekillenmesine yardımcı olacak. Nar, Melisa, Arnika,Biberiye,Adaçayı ve Ardıç özleri ile desteklenen formülü ile yeni selülitlerin oluşumunu da önlemeye yardımcı olacak. Ayrıca yoğun nemlendirici özelliği ile cildinize daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazandıracak.

Haydi Siz de  Deneyin . Etkisine Şaşıracaksınız !

Ebru Şallı by THALIAürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.thalia.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ANA DAĞITICI ; AYDIN UÇKAN MEDİKAL SAN.VE TİC.A.Ş.  0212 213 46 50 pbx

Ve " Ebru Şallı by Thalia " ürünleri sadece http://www.thalia.com.tr/ satılmaktadır.

Tanıtım broşürü için tıklayınız
   


Creativemedya.com