PrevNext

Ebru Şallı İle 2 Haftada Süper Popo Workout- DVD


 
 
 
   
 
 
    Popo Egzersizleri  Kürü - DVD çıktı
 
Popo Egzersizleri Kürünü uygularken 2 hafta boyunca beslenmenize de çok dikkat etmelisiniz . Esasında bu beslenme önerilerim sizlerin hep hayatında olmalı…

Her gün 2- 2,5 litre su içilmelidir. Günde 2 fincan yeşil çay için. Ayrıca 1 fincan beyaz cay da kür uygulama sürecinde size yardımcı olacaktır. Çaylarınızı demlerken tarçın kabuğunu ilave ederek aynı zamanda çayınıza tat katabilirsiniz.

Sabah kahvaltısı yapmadan asla güne başlamayın. Kahvaltıya başlamadan önce yarım limon ekleyerek ılık su için, yarım saat sonra kahvaltı yapabilirsiniz.

Kahvaltınızda yulafa ve meyveye yer verin. Ayrıca yumurta olmazsa olmaz protein destekçiniz olmalı. Her gün 3 yumurta 1 tam 3 beyaz seklinde tüketin. Yumurtanızı haşlanmış ya da omlet olarak tüketebilirsiniz. Günde 3 dilim ekmeği aşmayın. Ayrıca Çavdar, kepek , tam buğday gibi ekmek çeşitlerini tüketin.

Kızarmalardan, asitli içeceklerden kesinlikle uzak durmalısınız. Az az fakat sık sık yiyin, aç kalmayın; öğünleri atlamayın. Tuzu azaltın, seker kullanmayın, beyaz unu da hayatınızdan çıkarın. Açlık hissettiğinizde 1 bardak yağsız süte 1 cay kaşığı tarçın koyup için ya da 1 kase yoğurda 1 tatlı kaşığı keten tohumu ekleyerek 1 cay kaşığı bal ile tüketin.

Yedikleriniz sizin yansımanızdır, unutmayın.

İçten gelen güzelliğe ve sağlığa çok inanırım.

Sağlıkla, güzellikle kalın…

Ebru Şallı

   


Creativemedya.com