Ebru Şallı by THALIA Saç Bakım Yağı 75 ml
Ebru Şallı by THALIA Saç Bakım Yağı 75 ml

Ebru Şallı by THALIA Saç Bakım Yağı 75 ml

Marka : Ebru
Fiyat : $22.47(KDV Dahil)

Ebru Şallı by THALIA Saç Bakım Yağı 75 ml

Ebru ŞALLI by THALIA Saç Bakım Yağı  Ürün Bilgileri :

Avokado Yağı, Organik Argan Yağı ve Organik Jojoba Yağı gibi pek çok değerli besleyici yağ ihtiva eden Ebru ŞALLI by THALIA Saç Bakım Yağı saçlarınıza derinlemesine nüfuz ederek saç telinin elastikiyetini arttırmak , yapısını yenilemek, ekstra parlaklık ve yumuşaklık kazandırmak için geliştirilmiştir.

Avokado Yağı ve Organic Argan Yağı içeriği ile Omega 3 ve Omega 9 yağ asitleri, saç teli ve kökleri tarafından hızla emilerek zarar görmüş yıpranmış saçı onarmaya ve yenilemeye yardımcı olur, böylelikle dönemsel saç dökülmelerine karşı da etkilidir.

Saçlarınızı ağırlaştırmadan besler ve saç tellerini pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak için destek olur. Avokado yağının eşsiz nem verme özelliği sayesinde saçınızın ihtiyacı olan nemi geri kazanmasına yardımcı olur.

Ebru ŞALLI by THALIA Saç Bakım Yağı Teknik Detaylar :

75 ml.

Durulama gerektirmeyen özel formül. Sles – Sls ve paraben içermez.

Ebru ŞALLI by THALIA Saç Bakım Yağı Ürün Kullanımı : 

İstenilen miktarı avucunuzda yayın. Nemli saça uygulayarak kesinlikle durulamayınız. Ürünü fön öncesinde kullanmak isterseniz havluyla ıslaklığı alınmış saça uygulayın. Eğer istenirse kabarıklığı kontrol altına almak, elektriklenmeyi önlemek ve parlaklık için son dokunuş olarak kuru saça da uygulanabilir.

THALIA Saç Bakım Yağı daha hızlı ve kolay fön işlemleri için yardımcı olurken, bu yıpratıcı işlemin saçlarınızı olumsuz bir şekilde etkilemesine engel olur.

 

r

Benzer Ürünler