EBRU ŞALLI’YI MARKA YAPAN ÖZELLIKLER ?

Modern yapısı, sportifliği, güvenilirliği ve örnek anneliğidir. Hayat stili ve imajıyla sağlıklı yaşam için örnek olmuş kişiliği, Kitle iletişiminde güven veren duruşu, Marka tanıtımındaki başarıları, Türk kadınlarına güzelleşmeyi öğretip buradan iş imkanları yaratması...

Terchimizde ürünlerimizi, pilates (spor ve sağlık), sağlıklı beslenme (doğal besin takviyeleri), kişisel bakım ve genç kalmak (kozmetik), moda ve spor, kendine güven (parfüm ve koku), huzurlu ve zevkli yaşam (aroma-terapi) olarak şekillendirdik.

Ebru Şallı Markası kadınlarımızın sağlığına, bakımlarına son derece destek oluyor. Doğal madde içerikli Renkli kokzmetiklerimiz ve Cilt bakım ürünlerimiz zararsız, müşteri memnuniyetine odaklı yapılan çalışmalarında son derece titizliğimizi koruyoruz.

VİZYONUMUZ

Dijital pazarlama ve mağazacılık satış kanallarında büyüme hedefimiz var.  Natural Kozmetik ve Aroma Therapy Home ürünleri ile dünya pazarına gireceğiz.

 MİSYONUMUZ

7’den 70’e tüm kadın takipçilerimize hizmet veriyoruz. Pilatesi hayatlarına sokarak birçok kadının yaşamına yön veriyoruz. Şimdi makyaj ve cilt bakımlarıylada yanlarındayız.